Czy auta z Niemiec to dobra inwestycja?

Wielu osobom zależy na szybkiej sprzedaży samochodu. Nie mają oni samodzielnie czasu na to, aby wystawiać ogłoszenie lub też czekać na to, aż ktoś się w końcu odezwie. W takich chwilach pomocny okazuje się skup aut powypadkowych, jakie nadają się jeszcze do naprawy oraz pojazdów, które w żaden sposób nie zostały uszkodzone.

Auto sprowadzone z Niemiec

Skoro sprzedaż jednego samochodu, to wiele osób weźmie pod uwagę kupno nowego pojazdu. Wiele mówi się o autach, jakie kupowanie są na terenie Niemiec i sprowadzone są do Polski. Czy to prawda, że takie działania są opłacalne? Czy daje to możliwość zakupu pojazdu w naprawdę dobrym stanie technicznym?

Czas udzielić odpowiedzi na to pytanie.

 

Auta o „zmanipulowanej” przeszłości

Tak, do wyboru jest auto niegroźnie uszkodzone, które na dodatek ma bogate wyposażenie, jakie jest w stanie wprawić w zdumienie wiele osób. To fakt, że trafić się mogą takie perełki, które pozwalają stać się właścicielem dobrego pojazdu, jaki będzie służył przez wiele lat.

Auto sprowadzone z Niemiec

 

 

Sprawdź naszą ofertę aut używanych!

 

 

 

 

Tylko że na polski rynek trafiają auta powypadkowe Niemcy, które mają „zmanipulowaną” przeszłość. Tajemnicą nie jest już to, że niektóre z tych pojazdów mają cofnięty licznik dwa razy! Pierwszy raz w Niemczech, a drugi już w Polsce. Te szokujące dane są powszechnie dostępne w Internecie. Warto się nimi zainteresować, aby zrozumieć, że Niemcy to nie jedyne rozwiązanie dla osób, które chcą stać się właścicielami dobrej jakości pojazdów.

 

Naprawa samochodu powypadkowego z Niemiec

Kolejną kwestią są samochody powypadkowe, które są naprawione i oferowane w Polsce w atrakcyjnej cenie. Jeżeli ktoś dokona porównania do ofert i ta wyda się mu mocno konkurencyjna, powinien przemyśleć dwa razy (lub nawet trzy!) zanim transakcja zostanie sfinalizowana.

Całkiem możliwe, że ma się do czynienia z pojazdem, który był uczestnikiem groźnego wypadku. Oczywiście, sprzedawca ani słowem się nie zająknie o tym, że auto sprowadzone z Niemiec zaliczyło potężny „dzwon”. Owszem, może doda coś, że doszło do lekkiego otarcia, ale ani słowa więcej.

Naprawa samochodu powypadkowego z Niemiec

Tymczasem nieświadomy niczego Polak może stać się właścicielem nie tylko uszkodzonego samochodu, ale także mocno wyeksploatowanego! Nikt o tym jednak nie mówi oficjalnie, bo jak wiadomo handlarzom zależy na tym, aby szybko doprowadzić do finalizacji transakcji.

 

Auto uszkodzone z Niemiec – tak czy nie?

Bez trudu można kupić samochody powypadkowe na terenie Niemiec. Auto powypadkowe sprowadzane jest przez polskich handlarzy, którzy są w stanie zlecić naprawę każdemu blacharzowi. Co ciekawe, taka naprawa w polskim zakładzie nie kosztuje wielu pieniędzy. To dlaczego na terenie Niemiec takie naprawy nie są wykonywane? Ponieważ im ten proces w ogóle się nie opłaca. Wolą oni pozbyć się uszkodzonego auta powypadkowego, stając się właścicielem nowego samochodu, który nie ma żadnych wad.

Polscy handlarze odkupują takie pojazdy od zachodnich sąsiadów. Cieszą się oni z tego, że wystarczy odpowiedni lifting, aby móc puścić pojazd dalej w obieg, dając sobie tym samym możliwość zarobienia całkiem sporej ilości pieniędzy.

 

Jak nie kupić uszkodzonego samochodu powypadkowego?

Kupno używanego samochodu, który został sprowadzony z Niemiec, to bardzo kusząca propozycja. To fakt, że niekiedy ryzyko się opłaca. Jednak zanim zostanie podpisana umowa i przyjdzie do uregulowania kwoty pieniędzy, należy sprawdzić historię pojazdu.

Klient ma prawo do tego, aby samochód zabrać do stacji kontroli pojazdów, gdzie zostaną wykonane czynności kontrolne. Uwaga! Samochód należy zabrać do diagnosty wybranego przez siebie, a nie przez sprzedawcę, który może mieć różne „znajomości”.

Jak nie kupić uszkodzonego samochodu powypadkowego?

Jeżeli cokolwiek przy samochodzie było robione, co może budzić wątpliwości, dobry diagnosta będzie w stanie wszystko znaleźć. Nie można zapomnieć o tym, że należy sprawdzić przebieg auta, czy przypadkiem nie został on cofnięty.

Wizyta w stacji diagnostycznej to maksymalnie dwieście złotych. Jednak warto zaryzykować taką sumę pieniędzy, aby w przyszłości nie żałować tego, że ktoś kupił samochód, którego historia może wprawić w zdumienie.

 

Sprawdzony skup pojazdów mechanicznych

Samodzielnie można korzystać z usług sprawdzonego skupu aut, który zawsze oferuje swoim klientom atrakcyjne warunki współpracy. Zachęcamy do tego, aby sprawdzić możliwości, które nasza firma jest w stanie Wam zaoferować. Skupujemy auta, motory, quady, samochody dostawcze, maszyny rolnicze, ciągniki oraz wiele innych.

skup samochodów, motocykli, motorówek

Przyjmujemy samochody powypadkowe, ale tylko takie, które nadają się do naprawy. Nie prowadzimy skupu pojazdów, które nadają się już tylko na złom. Skupujemy także łodzie, motorówki, skutery wodne.

Jesteśmy otwarci na różne propozycje, które na pewno są w stanie Wam ile zaskoczyć.

 

Współpraca ze skupem aut – czy to opłacalne?

O skupach aut krążą różne opinie. Niektórzy kojarzą je z nielegalnymi interesami, które mogą doprowadzić do nie lada kłopotów. Owszem, może i takie firmy również działają na terenie Polski. Jednak wystarczy sprawdzić legalność danego skupu pojazdów, aby mieć pewność, że ma się do czynienia z firmą, która zawsze oferuje uczciwe warunki sprzedaży.

Współpraca ze skupem aut jest opłacalna. Nie będziecie musieli oczekiwać na to, aż potencjalny klient sam się do Was zgłosi. Czasem trwa to tydzień, miesiąc lub nawet dłużej. Tymczasem już w jeden dzień (a właściwie to kilka godzin) możecie sprzedać samochód i cieszyć się gotówką w ręce. Teraz pozostanie tylko zaplanować zakup nowego samochodu. Chyba, że ta gotówka będzie Wam potrzebna na inny cel. Jednak my już nie będziemy w to wnikać. Będziemy cieszyć się, że mogliśmy Wam pomóc sprzedać swój samochód.

skup samochodów, motocykli, motorówek

Jesteśmy wielkimi fanami motoryzacji, dlatego nasza firma to ludzie z pasją, którzy do realizacji swoich obowiązków podchodzą z wielką energią. Jeżeli macie do nas pytania, to zapraszamy do kontaktu. Zawsze przeprowadzamy uczciwą wycenę. Żadna z ofert nie zostaje przez nas zaniżona.

Przekonajcie się sami, że za Wasz samochód możecie zarobić całkiem pokaźną sumę pieniędzy, którą będziecie mogli dołożyć do nowego samochodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *