Rodzaj skupowanych pojazdów

Jedną z kluczowych cech, która odróżnia nas od większości skupów pojazdów, jest całkowita otwartość na rodzaj sprzedawanego pojazdu, oraz na jego stan. Jesteśmy firmą działającą w branży od lat 90, w ciągu tych wielu lat obecności na rynku niejednokrotnie przekonaliśmy się, że każdy pojazd ma wartość. Dlatego też skupujemy zarówno auta osobowe, jak i dostawcze. Ponadto możesz u nas dokonać sprzedaży maszyn rolniczych oraz ciągników. Jesteśmy również bardzo zainteresowani i chętnie od Ciebie odkupimy, także motocykle, sprzęt motorowy (w tym m.in. motorówki czy skutery wodne) oraz quady. Skupujemy również pojazdy po leasingowe. Niezależnie od tego, co chcesz sprzedać i dlaczego, skontaktuj się z nami. Chociaż głównym miejscem prowadzenia naszej działalności jest Olsztyn i okolice w promieniu 100 kilometrów od niego, to działamy na terenie całego kraju. Po kontakcie telefonicznym bądź mailowym i ustaleniu szczegółów chętnie dojedziemy w każdy zakątek Polski.

Skup aut – osobowych i dostawczych

Prowadzimy skup pojazdów zarówno od osób fizycznych, jak i firm. Nie ma dla nas znaczenia czy chcesz sprzedać samochód osobowy, auto dostawcze czy busa. Niezależnie od tego, czy jesteś jego pierwszym właścicielem, czy auto przechodziło na przestrzeni lat przez wiele rąk. Nie jest dla nas istotne, jakiej marki jest auto, jesteśmy zainteresowani zarówno Mercedesami, jak i Skodami. Nie ma dla nas znaczenia, jakiego jest koloru oraz jak bogate jest jego wyposażenie. Skupujemy auta zarówno w doskonałym stanie, które po latach użytkowania wyglądają, jakby dopiero co zjechały z taśmy produkcyjnej, jak i samochody uszkodzone.

Skup aut używanych Moto-Handel Olsztyn

Maszyny rolnicze oraz ciągniki

Skupujemy ciągniki rolnicze, jak również ogrodowe, sadownicze czy też komunalne. Nie jest dla nas istotna marka ani rok produkcji. Jesteśmy ponadto zainteresowani wszelkiego rodzaju wywrotkami, a także przyczepami, pługami czy prasami belującymi, kostkującymi oraz rolującymi. Odezwij się do nas niezależnie czy jesteś właścicielem małego gospodarstwa, czy dużego z ogromną ilością sprzętu. Jeżeli jakiś sprzęt nie został wymieniony, to nie znaczy, że nie chcielibyśmy go od Ciebie odkupić. Również w takim wypadku skontaktuj się z nami, nic nie tracisz, a być może posiadasz to, co akurat chcielibyśmy kupić.

Motocykle, sprzęt motorowy, quady

Nie ma dla nas różnicy czy jesteś fanem czterech, czy dwóch kółek. Odkupimy od Ciebie zarówno motor, jak i quada. Bez różnicy dla nas jest jakiej marki pojazd posiadasz, jak duży jest silnik czy jaki jest rodzaj lakieru. Jeżeli jesteś fanem sportów wodnych i akurat potrzebujesz gotówki, też nie ma dla nas problemu. Skupujemy także łodzie, motorówki, skutery wodne itp.

Skup samochodów i maszyn rolniczych Moto-Handel

Skup aut zakupi auta w idealnym stanie, uszkodzone i na złom

Poza wieloletnim doświadczeniem od innych skupów odróżnia nas również fakt, że swoją działalność prowadzimy nie tylko dla pieniędzy, ale również z pasji. W każdym pojeździe widzimy wartość i wiemy, że nawet jeżeli dla kogoś może on się już do niczego nie nadawać, to innym może służyć jeszcze wiele lat. Nie przykładamy wagi do tego, czy Twój pojazd jest w pełni sprawny, czy być może wymaga naprawy. Nie robi nam różnicy czy jest wysprzątany, umyty, w idealnym stanie, czy może jednak jest zakurzony, zabrudzony i nieatrakcyjny. Nie ma dla nas znaczenia czy sprzedajesz coś dlatego, że potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki czy dlatego, że Twój aktualny pojazd Ci się znudził. Ludzie niejednokrotnie oddają na złom w pełni sprawne auta i pojazdy, dlatego, że dla nich one nie mają już żadnej wartości. Zdarza się, że z powodu drogiej naprawy ludzie wolą oddać auto na złom. Tymczasem wystarczy się nim tylko trochę zająć i z powodzeniem może on służyć przez następne kilka lat. Nie pozbawiaj się możliwości zarobienia tylko dlatego, że Twoim zdaniem pojazd się już do niczego nie nadaje. Znamy się na tym, co robimy i w sposób fachowy potrafimy ocenić realną wartość kupowanego przez nas pojazdu. Skontaktuj się z nami, przeprowadzimy wycenę i złożymy Ci uczciwą propozycję.

Skup Aut Warmińsko-mazurskie - Kupimy auta każdej marki i w każdym stanie

Skup Aut Olsztyn - Szybka wycena i gotówka od ręki