Skup aut w Piszu

Moto Handel to rodzinna firma w województwie warmińsko-mazurskim, mieszcząca się w Olsztynie, przy ulicy Lubelskiej 29C. Przedsiębiorstwo od ponad 30 lat zajmuje się z pasją motoryzacją i skupem aut. W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszerza swoją działalność gospodarczą o skup aut w malowniczej miejscowości na Mazurach – w Piszu. Skup aut Pisz to jeden z wielu oddziałów na terenie Polski, który w kręgu zainteresowań handlowych poza pojazdami osobowymi i dostawczymi – skup aut dotyczy samochodów używanych każdej marki i w każdym stanie – skupuje również maszyny rolnicze i ciągniki, motocykle oraz quady. W związku z lokalizacją oddziału w sercu Mazur skup aut w Piszu jest zainteresowany branżą około wodną. Mile widziany w firmie jest sprzęt motorowy, taki jak motorówki czy skutery wodne, których nad pięknymi, mazurskimi jeziorami nie brakuje.

skup aut - osobowe, dostawcze, mototcykle, quady

Atrakcyjne ceny w skupie aut

Wielu użytkowników nawet kilkuletnich pojazdów mając zamiar zmiany egzemplarza na nowy, niejednokrotnie inny model zastanawia się nad możliwościami sprzedaży swego używanego samochodu. Sposobności jest kilka: sprzedaż detaliczna osobista, skup aut za gotówkę oraz komis samochodowy. Co do zasady osobiście sprzedać auto każdy może, ale czy posiada do tego predyspozycje handlowe, to już inna kwestia. Proces ten jest też długotrwały, kosztowny – giełdy samochodowe są płatne, ogłoszenia w internecie również – i nie gwarantuje sukcesu. Auto do sprzedaży trzeba przygotować, aby skusić potencjalnego klienta. Potencjalny sprzedawca musi odwiedzić nie tylko mechanika czy myjnię, ale przede wszystkim czeka go niejednokrotnie długi termin znalezienia klienta. Przekazanie auta dla komisu samochodowego jest również ryzykowne. W komisie samochodowym klienci oglądają auto, ale nie mamy wpływu i gwarancji w jaki sposób promocją naszego pojazdu zajmą się pracownicy komisu. Mimo to, w komisie samochodowym udaje się sprzedać auto trochę szybciej niż w sprzedaży bezpośredniej. Rozpatrując trzeci wariant wydaje się on najkorzystniejszy.

skup samochodów i motocykli - atrakcyjne ceny

Moto Handel – skup aut Pisz – szybka transakcja, bez zbędnych przeszkód.

Skup aut w Piszu jest również doskonałą alternatywa dla starych aut. W centrum zainteresowania firmy są też auta posiadające kilku właścicieli i wymagające usunięcia usterek. W skupie warto sprzedać samochody używane uszkodzone albo zalane po powodzi. Skup aut Pisz nabywa również auta po wypadkach komunikacyjnych, po-leasingowe oraz auta stare, zabytkowe. Sprzedając auto powypadkowe,  którego naprawa jest ekonomicznie nieuzasadniona nie tylko niezwłocznie otrzymuje się środki finansowe, ale takie działanie jest również pro-eco. To właśnie skup aut Pisz zapewnia właściwy sposób segregacji uszkodzonych pojazdów. Przeprowadza samochody przez cały proces złomowania, zarówno pod względem wraku jak i strefy formalnej.

W przypadku aut po-leasingowych można sprzedać poszczególne pojazdy, albo cała flotę samochodów, dla których zakończyło się finansowanie leasingu dawcy. Ciekawą alternatywą jest oferta skupu aut starych i zabytkowych. Jak wiadomo, na takie egzemplarze pojazdów amatorów jest niewielu a poszukiwanie klienta może trwać bardzo długo. Warto więc zapytać auto skup Pisz o ofertę na stare lub zabytkowe auto. Transakcja sprzedaży samochodu używanego w skupie jest wymierna, szczególnie w sytuacji, kiedy zbliża się opłata kolejnej polisy OC/AC lub kiedy z nieprzewidzianych okoliczności potrzebujemy nagłego zastrzyku gotówki.

Skup aut Pisz

Skupujemy również motocykle, motorówki i auta dostawcze

Jak widać sprzedaż samochodu osobowego lub dostawczego, motocykla, quada lub sprzętu motorowego w skup aut Pisz posiada wiele zalet. Wartość pojazdu zależy każdorazowo od wieku samochodu, aktualnej ceny rynkowej oraz jego stanu technicznego. Skupowany samochód otrzymuje negocjowalną kwotę, a skup aut Pisz rezygnuje na rzecz właściciela z gwarancji, możliwości zwrotu i przyjmuje na siebie wszelkie dodatkowe naprawy wynikające ze stanu auta. Przedsiębiorstwo Moto Handel z wieloletnim profesjonalizmem operuje precyzyjnymi stawkami pojazdów po to, aby klientowi zaproponować jak najbardziej korzystne warunki sprzedaży.