O Nas


Moto-Handel to serwis w którym możesz sprzedać lub kupić samochód. Właścicielem portalu jest Spółka Sequential 1 Ltd. Gorąco wierzymy, że nasza oferta przypadnie Wam do gustu i z czasem przekonacie się do nas.

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami dzieją się dziwne rzeczy, ale lepiej to zostawmy bo to na prawdę spory kawał drogi. Chyba, że ktoś się odważy i pojedzie sprawdzić co się tam dzieje tak na prawdę.

Czy garażowe firmy mają jeszcze rację bytu ? Czy pasja może przerodzić się w coś większego ? Sami jesteśmy ciekawi jak to się rozwinie. Postanowiliśmy niedawno, że poświęcimy swój wolny czas na stworzenie tego projektu. Oczywiście nie zabrakło głosów, które mówiły że nie mamy żadnych szans, dlatego właśnie spróbowaliśmy.

Ideały nie istnieją (COOO ?) dlatego nie możemy zrobić idealnego produktu bo by nie mógl istnieć. Oddajemy w Wasze ręce naszą pracę, poświęcenie i włożone w to serce. Nadal pracujemy na etacie dlatego prosimy o wyrozumiałość jeśli nie odpowiemy na wasze zgłoszenia natychmiast. Chociaż przy tak szerokim dostępie do internetu mamy znacznie ułatwione zadanie więc obiecujemy się przyłożyć.

Życzymy Wam miłych doświadczeń z serwisem i dużo uśmiechu w sumie sobie też tego życzymy :-)