Moto Handel – skup aut, który się opłaca

Województwo warmińsko-mazurskie to miejsce, gdzie znajdziesz naszą główną siedzibę. Dokładny adres działalności to Lubelska 29C, 10-406 Olsztyn. Dlaczego warto do nas trafić? Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie, ponadto działamy na terenie całej Polski. Handlem samochodowym zajmujemy się od ponad 30 lat. Jest to rodzinna firma w Olsztynie tworzona od pokoleń. W ciągu tych lat nieprzerwanie dajemy nasze usługi na najwyższym możliwym poziomie. Oferty, które są na naszej stronie internetowej, sprawiły, że posiadamy liczne grono stale wracających do nas klientów. Skup aut Moto Handel? To się opłaca!

A jakiego rodzaju pojazdy nas interesują?

Wykupujemy samochody osobowe, dostawcze, maszyny rolnicze, ciągniki oraz busy wszelkich marek. Interesują nas samochody w każdym stanie technicznym, skupujemy auta powypadkowe, uszkodzone, jak również te, których klienci chcą się pozbyć – nawet tych większych, ciężarowych. W głównej mierze skupiamy się na ofertach powiązanych z Olsztynem oraz jego sąsiadującymi miejscowościami Olsztyna. Jednakże w momencie uzyskania dobrej oferty i wszystkich informacji na temat stanu technicznego pojazdu, jesteśmy w stanie przejechać dużą odległość na terenie całej Polski, by zaspokoić państwa potrzeby.

Odbiór pojazdu jest uzależniony od odległości, jaką musimy pokonać, by dojechać do Państwa. Masz do oddania, np. stare Volvo? Chętnie je przygarniemy. Znamy się na branży CFM (Car Fleet Management) – zadbamy o kompleksową opiekę każdego pojazdu. Nasz adres już znasz – skup samochodów Olsztyn to dobry interes. Czego może życzyć Klientowi skup samochodów? Przede wszystkim powrotu do dobrych interesów. Wielu z naszych klientów w Olsztynie (i nie tylko) korzystało z naszej oferty oraz usługi wielokrotnie, dzięki czemu zostawaliśmy polecani całym rodzinom, co tylko pokazywało Klientom efekty włożone w nasz skup samochodów oraz pozytywne rezultaty i opinie za prowadzoną działalność aut.

Oferta to jednak nie koniec – na skupie aut znamy się jak mało kto, jednak to właśnie na tle konkurencji wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego z Klientów w całej Polsce. W naszym dziale obsługi klientów jesteśmy stale do państwa dyspozycji poprzez kontakt telefoniczny. Skupujemy motocykle, quady, sprzęt motorowy, a także skutery wodne, motorówki i podobny sprzęt tego rodzaju – nie ma znaczenia, jak wielką gotówkę na nie wyłożyłeś i czy zrobiłeś to w Olsztynie. Bo sprzedaż aut na skupie to potencjalnie wyższa kwota niż sprzedaż osobie prywatnej.

Skup aut Moto-Handel Olsztyn skupuje auta osobowe i dostawcze

Do czego dążymy? Skup samochodów Olsztyn to nie wszystko

Naszą firmą kieruje przede wszystkim chęć obopólnego zadowolenia każdej ze stron, dobry skup to często kompromis, który jest bardzo ważny w takich sytuacjach. Zawsze jesteśmy otwarci na negocjacje ofert z naszymi klientami. Nasi pracownicy zajmują się wszystkimi formalnościami. Charakteryzujemy się również własnym transportem, jak również oferujemy profesjonalną obsługę naszym klientom.

Zgłoszenie i późniejszy skup przyjmujemy od osób prywatnych, jak również firm windykacyjnych – niekoniecznie w Olsztynie.

Skup aut Olsztyn to o wiele więcej. Na co jeszcze możesz liczyć?

 • na proces sprzedaży poświęcasz maksymalnie 1 godzinę, nie zaś kilka dni przy wielu formalnościach i większych płatnościach gotówką za samochody,
 • jedziesz (albo my jedziemy) tylko raz. Przy sprzedaży indywidualnej może to być nawet kilka razy,
 • nie musisz przygotowywać auta do sprzedaży. Spokojnie! Samochód nie musi być czysty. Może być zabrudzony w środku i na zewnątrz, może posiadać też wady techniczne – my zajmiemy się resztą,
 • w przypadku skupów samochodów możesz mieć pewność, iż nie będziesz oszukany. Oferujemy kompleksową obsługę aut – to nasza pasja, a nie przykry obowiązek. Tak samo liczy się dla nas dobro każdego Klienta.
 • nie martw się o sporządzenie dokumentów (umowy, wypowiedzenia za pojazdy). Chętnie pomożemy Ci ze wszystkim.
 • nie musisz denerwować się na prywatnych kupców lub osoby z wypożyczalni, którzy często próbują szukać „dziury w całym” i dla których liczy się tylko pojazd w stanie nienaruszonym. Nasz skup aut przyjmie samochody w każdym stanie technicznym,
 • nie martwisz się o formę zapłaty za samochód – przyjmiemy zarówno gotówkę, jak i płatność kartą.

Skup aut Olsztyn to profesjonalna obsługa

Skup pojazdów i kilka słów więcej

Skup samochodów w swojej ofercie posiadam również skup przyczep kempingowych, jak również skup aut osobowych. Skup samochodów używanych dla wielu klientów jest wprost wybawieniem, jeżeli nie mają pomysłu co zrobić z samochodem, którym nie chcą już się poruszać, lub nie nadaje się on do dalszej jazdy. Ponadto skupujemy również samochody od dostawczych po ciężarowe różnych marek. W skład skupu brane pod uwagę są również auta poleasingowe. Co zyskujesz dzięki współpracy z naszą firmą?

 • Dzięki profesjonalnej obsłudze na sprzedaż samochodu poświęcasz krótką chwilę, zamiast tracić go, przeszukując Internet, by dobrać najlepszą ofertę i usługi.
 • Podczas sprzedaży indywidualnej najczęściej poświęcasz czas kilkukrotnie, by uzupełnić cały szereg dokumentów, u nas taka sytuacja ma miejsce tylko raz. Zawsze staramy się być tak szybcy, jak auto, które nam dajesz,
 • Możesz nam dać takie auto, jakie tylko chcesz. Nie musisz martwić się o stan techniczny, samochód może być brudny, czy to we wnętrzu, czy na zewnątrz, przyjeżdżamy, spisujemy umowy kupna, zabieramy auto i zawozimy na skup,
 • Skup aut Olsztyn szczyci się niepokalaną opinią, z tego też względu możesz być pewien, że nie zostaniesz oszukany za sprzedaż aut,
 • A może masz auto powypadkowe? I takie chętnie przyjmiemy. Nasza oferta nie zamyka się na kilku kwestiach – tak samo, jak auto na drodze i my jesteśmy dość swobodni w swoim działaniu. Kwestia dogadania. Wybierz nasz skup aut i nie żałuj już więcej. Dobrze sprzedany pojazd to podstawa korzyści po obu stronach!
 • A może sądzisz, że Twoje auto jest do kasacji? Daj nam znać, a przyjdziemy z lupą w dłoni i sami ocenimy – szkoda by było wyrzucać jeszcze sprawne auto.

To warto wiedzieć

Trzeba powiedzieć, że w sytuacji sprzedaży auta do skupu, to właśnie firma skupująca samochody często jest w stanie zapłacić więcej za taki egzemplarz niż potencjalny indywidualny klient. Nasza oferta nigdy nie będzie polegała na złomowaniu. Bo złomowanie samochodów nie jest rzeczą, na której nam zależy. Owszem, przyjmujemy uszkodzone auta, jednak często klienci nie zdają sobie sprawy z tego, że przez drobne naprawy samochód wciąż może jeździć tak jak wcześniej. To właśnie przez taką niewiedzę wielu ludzi dochodzi do wniosku o likwidacji samochodu. Warto się zawsze zastanowić, czy jest to ostateczna decyzja odnośnie auta. Bo w końcu każde auto zasługuje na drugie życie. Skup aut Olsztyn zaprasza.

Opłacalny skup pojazdów

Nasza laweta z chęcią przygarnia auta, które wbrew pozorom są w stanie jeszcze z czasem przejechać trochę kilometrów mimo swojego stanu technicznego, w jakim odbieramy go od klienta. Olsztyn to nie wszystko – działamy nie tylko w Olsztynie, bo nasz skup aut również pozyskuje różne marki samochodów terenowych z całej Polski. Auta przyjmujemy głównie na terenie Olsztyna, jednak tak jak wspominaliśmy wcześniej, oferujemy dalszy dojazd przy dobrej okazji. Każdy pojazd to dla nas istny skarb, o który warto zadbać. Wybierz skup samochodów Olsztyn już teraz!

Sprawdź co skupujemy!